СУХОФРУКТИ

Живі сухофрукти SHANTI FRUITS

Ми сушимо власні фрукти,
що вирощуються без хімікатів, при температурі до +40°C,
щоб зберігти користі вітаміни та ензими.

Чому варто купувати SHANTI FRUITS?

Екологічна сировина

Ми використовуємо фрукти, вирощені  виключно методом органічного землеробства:
без хімікатів та добрив.

Живі ензими

Власна технологія низькотемпературного сушіння (до +40 °С) забезпечує збереження ензимів та вітамінів.

Без діоксиду сірки

Не містить шкідливий консервант діоксид сірки (Е220), на відміну ринковим сухофруктам (курага, чорнослив, родзинки, фініки).

Екологічне пакування

Замість пластика ми використовуємо скляні банки. Повертаючи тару, отримуєте знижку на наступну покупку.

ЕНЗИМИ

Природня користь


Створюючи сухофрукти та ласощі SHANTI FRUITS,
використовуємо технологію сушіння до +40°С

Ензими — це наші друзі, які беруть участь практично у всіх функціях організму. Деякі ензими організм виробляє сам, інші отримує з їжею.

Де їх шукати? Чи є вони у всіх продуктах? Ензими містяться в свіжих овочах і фруктах. Вони допомагають перетравлювати продукти, тобто саме завдяки ензимам наш організм має змогу засвоювати вітаміни. Вони не витримують високих температур, тому не варто їх шукати в компотах і вареннях. Але що робити, коли вони так необхідні і в холодну пору року? Все геніальне просто — висушити свіжі фрукти влітку. Тут важливо дотримуватися температурного режиму.

При температурі до +40°С ензими не руйнуються, і сухофрукти майже не поступаються свіжим фруктам у корисності, а навіть навпаки: в них концентрація корисних вітамінів і ферментів як мінімум в 10 разів більше, адже 100 грамів сухофруктів — це в середньому 1 кілограм свіжих фруктів. Тому сухофрукти дуже зручно мати під час походу, бо 100 грамів сушених фруктів можуть забезпечувати всім необхідним на цілий день.

SHANTI FRUITS дбає про ензими та вітаміни. Ми сушимо фрукти при температурі +40°С і не використовуємо оксид сірки (Е220) для консервації, тому можна сміливо вживати наші сухофрукти навіть без промивання. Вони принесуть вам користь і гарний настрій.

Магазин SHANTI FRUITS

Уважно прочитай поради!

Як краще купувати?

Кількість продукту обмежена — роби передзамовлення до початку нового сезону і гарантовано матимеш натуральні екологічні сухофрукти.

Як краще зберігати?

Натуральні сухофрукти не містять хімічних засобів консервації та діоксиду сірки, тому мають ризик псування.
Зберігай у скляній або пластиковій герметично закритій тарі (банка, відро) при t +7°С.

Вторинне використання!

У нас екологічні багаторазові матеріали для пакування, які підлягають поверненню і вторинному використанню. Повертай нам тару і при наступному замовлені НЕ плати за упаковку.