ЕНЗИМИ

 

Природня користь

Надмірне споживання сухофруктів призводить до хорошого настрою та самопочуття!

Ензими — це наші друзі, які беруть участь практично у всіх функціях організму. Деякі ензими організм виробляє сам, інші отримує з їжею.

Де їх шукати? Чи є вони у всіх продуктах?

Ензими містяться в свіжих овочах і фруктах. Вони допомагають перетравлювати продукти, тобто саме завдяки ензимам наш організм має змогу засвоювати вітаміни. Вони не витримують високих температур, тому не варто їх шукати в компотах і вареннях. Але що робити, коли вони так необхідні і в холодну пору року? Все геніальне просто — висушити свіжі фрукти влітку. Тут важливо дотримуватися температурного режиму.

При температурі до +40°С ензими не руйнуються і сухофрукти майже не поступаються свіжим фруктам по корисності, а навіть навпаки: концентрація корисних вітамінів і ферментів як мінімум в 10 разів більше, адже 100 грамів сухофруктів — це в середньому 1 кілограм свіжих фруктів. Тому сухофрукти дуже зручно мати під час походу, так як 100 грамів сушених фруктів можуть забезпечувати всім необхідним на цілий день.

SHANTI FRUITS дбає про ензими та вітаміни. Ми сушимо фрукти при температурі +40°С і не використовуємо оксид сірки (Е220) для консервації, тому можна сміливо вживати наші сухофрукти навіть без промивання. Вони принесуть вам користь і гарний настрій.

Магазин SHANTI FRUITS

Уважно прочитай поради!

Як краще купувати?

Кількість продукту обмежена — робіть передзамовлення до початку нового сезону і гарантовано матимете натуральні екологічні сухофрукти вирощені за технологією органічного землеробства.

Як краще зберігати?

Натуральні сухофрукти не містять хімічних засобів консервації та діоксиду сірки, тому мають ризик псування.

Продукція має зберігатися у скляній або пластиковій герметично закритій тарі (банка, відро) при температурному режимі не вище за +7°С.

Вторинне використання!

У нас екологічні багаторазові матеріали для пакування, які підлягають поверненню і вторинному використанню. Повертайте нам тару і при наступному замовлені ви НЕ платите за упаковку.